Transplantácia vlasů v Turecku

O partnerskej klinike Natural Clinic

Všetky nami organizované zákroky prebiehajú na špecializovanej klinike Natural Clinic v Istanbule, ktorá má na konte tisíce úspešných transplantácií. Vďaka svojim rozsiahlym skúsenostiam patrí medzi najvyhľadávanejšie kliniky v oblasti transplantácie vlasov, fúzov a obočia.

Klinika Natural Clinic

Klinika disponuje moderným, plne vybaveným prostredím spĺňajúcim európske štandardy a zamestná profesionálny personál s individuálnym prístupom. Všetky transplantácie realizuje modernými metódami (FUE, DHI, DHI robotic, Sapphire FUE), vďaka ktorým vlasy získavajú prirodzený vzhľad. Po každej transplantácii klienti tiež dostanú certifikát s konečným počtom štepov a garanciou doživotnej záruky.

Kliniku sme vybrali na základe bezproblémovej spolupráce so zahraničnými sprostredkovali a delegátmi, ktorí sú klientovi k dispozícii po celú dobu pobytu v Turecku.

Výsledky našich transplantácií

Viac referencií

Ako hodnotí našu spoluprácu klienti

Petr Novák

Skvělý přístup delegáta, lékařů i ostatního personálu. Výsledek rozhodně stojí za to a jsem rád, že jsem se po dlouhém a nakonec i zbytečném váhání rozhodl do toho jít a mít zase hřívu jako za mladých let. Vřele doporučuji!

Filip Netušil

Když jsem se rozhodl transplantaci podstoupit a do Turecka odletět, měl jsem trochu obavy. Nebyl jsem si úplně jistý výsledkem a ani tím, zda se na takový zákrok cítím. Díky skvělému servisu ze strany Newhair šlo ale vše jak po másle a já najednou seděl v letadle zpět do Česka s úžasným pocitem, že mám zase plnou hlavu vlasů.

Chcem konzultáciu
Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den, můžeme Vám nějak poradit? Konzultace je u nás ZDARMA.

Dušan Štěpánek, zakladatel